Rubriky
Módní trendy

Dovolte si na dovolené víc

Oblečení na dovolenouVolné dny, kdy nám stereotyp a přesně nalinkovaný denní rozvrh přestane říkat pane, jsou tady! Je to právě čas dovolené, kdy vnímáme svůj život úplně jinak. Zabouchneme za sebou dveře a odjíždíme překonat hranice všedních dnů, hrajeme lákavou hru změny, která má neobyčejnou moc – nabije nás energií na další dlouhý rok. O dovolené můžeme zažít vzrušující metamorfózu, hravou proměnu z praktické ženy na ženu vamp. Jste to přece Vy, kdo určuje pravidla, aspoň o dovolené. Hodiny na slunci okořeňte novými zážitky a zažijte okouzlení neznámým fascinujícím prostředím.

Život je změna

„Nový“ dovolenkový život si nežádá jen změnu našeho chování (běžné starosti směle střídá nekomplikovaná uvolněnost), ale i outfitu. Bojíte se dopřát si během roku zajímavý kousek oblečení, který se Vám zdá pro Vaši osobnost příliš výrazný? Je to moc barevné, moc krátké, moc výstřední? Žádné „MOC“ o dovolené neexistuje! Shoďte ze sebe všechny konvence, nebojte se užít si léto a objevte nevídané kouzlo Vaší módní proměny.

Vybarvěte se

Bohužel většina českých žen se stále bojí módních experimentů a upřednostňuje chladné šedé a černé barvy. Přestože studeným barvám nelze upřít jejich eleganci, čas od času (a o dovolených to platí dvojnásob) je osvěžující vystrčit růžky z černé šedi a zamířit výš, do barevného spektra hravé módy. Barvy odráží náš vkus, styl i naši povahu. Už jen samotné názvy barev dávají prostor naší fantazii…azalková, purpurová, nebeská modrá, lesní zelená, akvamarínová…Barvy mají velkou moc. Podtrhnou Vaši sebevědomost, otevřenost, živelnost nebo něžnost, romantičnost, citlivost. Nebojte se říci barvou svého oblečení, jaká jste. Anebo … zkuste být jiná právě díky změně barev svého šatníku… Inspiraci najdete právě na cestách. Nechte se zlákat divokým a nespoutaným stylem anglických žen, okoukejte odvážný styl v ulicích Paříže, zamilujte se do svůdně barevného jižanského života bez zábran.

Dovoleno je vše

Jděte klidně až za hranice toho, co od sebe běžně očekáváte. Pořiďte si na vysněnou dovolenou dlouhé barevné šaty na léto, neokoukaně hravé minišaty, netradiční tuniky a topy všech možných barev a střihů, které navodí tu správnou dovolenkovou náladu. Nezapomeňte na lehké šortky, které Vám dodají ten správný šmrnc a budou pro Vás nepostradatelné na pláži i při toulkách městem. Okouzlete své okolí dlouhou barevnou sukní, kterou zkombinujete s rafinovaným topem s hlubokým výstřihem. Nebojte se přibalit do cestovního kufru nezbytné večerní šaty v duchu glamour, ve kterých budete skandálně sexy.

Kousek vzpomínek

Uvidíte, že dovádivá a smyslná móda, ve které budete okouzlovat své okolí ve chvílích dovolené, si Vás získá a kdykoli si „dovolenkový“ módní outfit dopřejete během roku, vyvolá ve Vás jedinečné vzpomínky a dobrou náladu. Cítíte už tu vůni dálek?

…Neobyčejně krásnou dovolenou Vám přeje Váš butik Radost.


Služby a produkty zde prezentované nelze objednávat na tomto webu. Kliknutím na příslušné propagační odkazy přejdete do e-shopu prodejce, kde můžete učinit objednávku.
Podmínky užití webu | Ochrana osobních údajů | Zásady cookies