Zařiďte si vlastní módní salón

Online hra Goodgame Fashion

Online hra Goodgame Fashion

Nebojte se, nebudeme po vás chtít, abyste pracovali :-). Dnešní článek je tak trochu módním odlehčením. Chceme vám totiž představit online hru Goodgame Fashion, ve které provozujete vlastní „virtuální“ módní salón. A je to celkem zábavné…

Možná jste si všimli, že s online hrami pro více hráčů se v poslední době roztrhl pytel. Překvapilo nás však, že se firmě Goodgame Studios podařilo vytvořit dobře vypadající hru z módního prostředí.

Ve hře Goodgame Fashion se stanete majitelkou módního butiku. Vaším úkolem je obsluhovat zákazníky, vymýšlet a vyrábět nové modely oblečení a doplňků a celkově se starat o to, aby váš obchůdek kvetl.

Kouzlem celé hry je, že se hraje přímo v prohlížeči a hraje jí velké množství hráčů. To vám umožní nejen navštěvovat jejich obchody, ale můžete třeba narazit na nové přátele a probírat s nimi (nejen) módní témata.

Hru si můžete zahrát zdarma třeba na stránkách goodgamefashion.eu. Stačí zadat vaše jméno a e-mail. Hraní je velice jednoduché, ale pokud se ztratíte, najdete na stránkách návod nebo videa ze hry.

Přejeme vám příjemnou zábavu a načerpání nové módní inspirace s vaším virtuálním obchůdkem.

A pokud by vám snad toto módní rozptýlení bylo málo, můžete si vyzkoušet také další hry od Goodgame Studios – v Goodgame Big Farm se staráte o farmu strýčka George a pro akčnější hráče je v nabídce třeba epická středověká strategie Goodgame Empire.


Služby a produkty zde prezentované nelze objednávat na tomto webu. Kliknutím na příslušné propagační odkazy přejdete do e-shopu prodejce, kde můžete učinit objednávku.
Podmínky užití webu | Ochrana osobních údajů