Stanete se divokou šelmou nebo roztomilým koťětem?

Tričko Sweet kittenLéto je v plném proudu a k tomuto období neodmyslitelně patří pestré barvy, ale také prázdninový humor. Ideální je skloubit obě tyto ingredience dohromady. Co nám z toho může vzniknout? Třeba vtipná trička s potiskem.

Na internetu jsou dnes k dispozici trička s vtipnými nápisy nebo párty trička ve velkém množství.

Úplnou novinkou jsou ale celobarevná trička se zvířaty od americké firmy The Mountain.

Tato trička si získala velkou pozornost hlavně díky velmi kvalitně provedenému potisku. Zvířata na tričku zaujímají jeho podstatnou část a jsou oTričko Lion warriorpravdu jako živá.

Co se týče motivů, je jich k dispozici opravdu velké množství. – od potisků šelem, velkých afrických zvířat, koček, psů, opic, až třeba po roztomilé koaly nebo malé surikaty. U motivů se psy je na výběr velké množství plemen, proto si téměř každý majitel pejska přijde na své.

Velký důraz je při výrobě kladen také na životní prostředí a zdravotní nezávadnost triček. K potisku jsou použity pouze ekologické vodové barvy a nedávno společnost the Mountain získala certifikát Oekotex 100, který garantuje, že trička neobsahují škodlivé chemikálie.

A co vy? Stanete se pro letošní léto divokou šelmou, nebo roztomilým kotětem?

One Comment

  • Kamil komentováno 18.4.2014

    Trička vypadají opravdu zajímavě. Ta kočka nemá chybu.

Komentáře jsou uzavřeny


Služby a produkty zde prezentované nelze objednávat na tomto webu. Kliknutím na příslušné propagační odkazy přejdete do e-shopu prodejce, kde můžete učinit objednávku.
Podmínky užití webu | Ochrana osobních údajů