Otevřete si svou virtuální kavárnu

Goodgame Café

V online hře Goodgame Café provozujete vlastní kavárnu.

V minulém článku jsme vám představili online hru Goodgame Fashion. A protože máme kromě módy rádi také dobré jídlo a pití, rádi bychom vám představili další zábavnou online hru. Tentokrát jde o Goodgame Café a jak již název napovídá, v této hře se stanete provozovatelem kavárny, nebo chcete-li bistra.

Na začátku máte k dispozici jen základní vybavení, jednoho kuchaře a číšníka. Vaše kavárnička je malá a zatím zeje prázdnotou. Poté, co připravíte několik porcí jídla se však začnou objevovat první hosté a vše již vypadá mnohem veseleji.

Vaším úkolem je starat se o spokojenost hostů a zároveň maximalizovat zisk. K tomu je nutné promyslet, jak využít celý prostor, aby se vám do kavárny vešlo co nejvíce návštěvníků. Gastronomický zážitek však není jediným měřítkem ve hře. Váš podnik musí být zajímavý také po stránce estetické, a tak za utržené penízky můžete nakupovat lepší a hezčí vybavení nebo třeba dekorace.

Jako u dalších online her pro více hráčů, máte i v Goodgame Café možnost navštěvovat ostatní hráče. Můžete si prohlížet jejich kavárny, nebo si prostě jen tak povídat.

Hru Goodgame Café si můžete zdarma zahrát třeba na stránkách www.goodgamecafe.eu. Stačí zadat jméno a e-mail a můžete začít hrát. Hra je přeložena do češtiny.

Přejeme Vám příjemnou zábavu a pokud máte chuť, můžete si vyzkoušet také další hry z dílny Goodgame studios – třeba Goodgame Disco, kde provozujete vlastní diskotéku, gangsterku Goodgame Mafia nebo budovatelskou strategii Goodgame Empire, ve které se stanete pánem středověkého hradu.


Služby a produkty zde prezentované nelze objednávat na tomto webu. Kliknutím na příslušné propagační odkazy přejdete do e-shopu prodejce, kde můžete učinit objednávku.
Podmínky užití webu | Ochrana osobních údajů