Módní hříčka do kapsy nejen na léto

Pou

Možná jste o ní už slyšeli, možná ještě ne. Hra Pou se stala během velice krátké doby doslova fenoménem zejména díky své jednoduchosti a pestré grafice, a to nejen mezi mládeží. Hra svým konceptem vychází z podobné hříčky s názvem Tamagotchi, která byla tolik oblíbená v 90. letech, ovšem díky technologickému pokroku nabízí mnoho dalších možností.

Ústředním tématem hry je výchova a posléze péče o malého mimozemšťánka jménem Pou, který se „usídlil“ ve všem mobilu, tabletu, PC nebo notebooku. Musíte ho krmit, uklízet po něm, dohlédnout aby odpočíval a hrát si s ním.

Co to však má společného s módou? Pou a jeho zevnějšek je ze začátku začátku velice strohý (řekněme, že vypadá jako malý hnědý žabák:-)) a během hry záleží pouze na vás, jak ho „oháknete“. Možností je opravdu mnoho a nejde jen o oblečení. Váš Pouík může mít například slušivý příčesek, knír nebo brýle, může to být Pou – On, nebo Pouinka – Ona :-). Kromě toho mu můžete všemožně vyzdobit jeho „obýváček“. Na ukázky toho, jak může váš Pou po čase vypadat se podívejte na fotky hráčů Pou.

Na oblečení a výbavu je potřeba vydělat zlaťáčky a nejlepší způsob jak na to je hraní „miniher“, které hrajete přímo s Pouem. Jedná se o variace na populární logické, postřehové a paměťové hříčky jako je například pexeso, bubble shooter a další.

Hru Pou si můžete stáhnout zdarma na webu věnovanému této hře – hra Pou ke stažení. Stačí vám k tomu jakékoliv zařízení s operačním systémem Android (telefon, tablet,…), iOS (iPad, iPhone), za tuto verzi zaplatí přbližně 2 Eura. A pomocí speciálního emulátoru si můžete Pouíka zahrát i na svém PC nebo tabletu. Pro Windows Phone existuje hra s názvem Mou.

Přejeme vám mnoho příjemných chvil a pokud se vám hra líbí, staňte se fanouškem Pou na Facebooku tady.


Služby a produkty zde prezentované nelze objednávat na tomto webu. Kliknutím na příslušné propagační odkazy přejdete do e-shopu prodejce, kde můžete učinit objednávku.
Podmínky užití webu | Ochrana osobních údajů